Ні дня без ненависті - Перший Соціальний

Ні дня без ненависті

0

Amnesty International Ukraine відреагувала на нещодавні напади на представників ЛГБТ-спільноти в Україні. Останнім стався напад на PrideHub у Харкові, куда увірвались восьмеро чоловіків у протигазах.

Про це пише Amnesty International Ukraine у своєму Facebook.

4 липня близько 21:00 у Харкові до приміщення PrideHub увірвалися вісім чоловіків у протигазах. Про це свідчать записи з камер спостереження, які надала журналістам та поліції координаторка проекту Анна Шаригіна. На цих кадрах чоловіки заходять до приміщення, і згодом, за кілька хвилин, вибігають звідти.

«Ми не публікували відкрито адресу. Було зрозуміло, що ці люди вислідкували це приміщення. Вистежували саме з ненависті до ЛГБТ-людей», – розповіла Анна.

За словами постраждалих, невідомі вибили вікна, закидали приміщення димовими шашками, розпилили газові балончики та пошкодили майно хабу – потрощили умивальник, побили посуд на кухні, позривали плакати та побили статуетки. Всі ці ушкодження зафіксовані на фото та відео.

Слідчими Основ’янського відділу поліції було відкрите кримінальне провадження за ч. 2 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 4 років.

Це також не перший напад на ЛГБТ заходи у Харкові цього року.

13 лютого 2018 року близько 15 агресивно налаштованих людей зірвали лекцію «ЛГБТ-рух в Україні та світі», що проходила у місцевій Книгарні «Є». За словами відвідувачів, поліцейські, які приїхали на виклик, порекомендували слухачам лекції розійтися, щоби «не провокувати опонентів».

За три дні, 16 лютого 2018 року Анна Шаригіна повторно провела лекцію у іншому приміщенні, просторі «Накипело», проте її знову намагалися зірвати. Цього разу група агресивно налаштованих людей не змогла пройти у приміщення і лекція пройшла успішно.
Loading...Залишити коментар