Німецькі депутати виступили проти будівництва газопроводу «Північний потік-2»

0

Семеро депутатів німецького Бундестагу та Європарламенту, що представляють Християнсько-демократичний союз, Християнсько-соціальний союз, партію Зелених і Вільну демократичну партію, виступили проти будівництва газопроводу «Північний потік-2».

У спільній статті, опублікованій на сайті Frankfurter Allgemeine Zeitung, парламентарії відзначають, що співпраця з Росією не повинно означати, що «німці і росіяни домовляються про щось через голови наших партнерів по ЄС».

На думку авторів статті, політика Євросоюзу в галузі енергетики і солідарність з партнерами говорять проти будівництва другої черги газопроводу з Росії до Німеччини в обхід України. Реалізація цього проекту, вважають депутати, призведе до «розколу ЄС і втрати довіри».

Парламентарії стверджують, що будівництво «Північного потоку-2» викликає активний опір в країнах Балтії, Швеції, Данії, Польщі, Словаччини та України.

Нагадаємо, заступник міністра енергетики та вугільної промисловості Наталя Бойко висловила думку, що після запуску газопроводу «Північний потік-2» Україна перестане бути транзитером.
Loading...Залишити коментар