Німецькі ліві підтримали Кадирова

0

Представники німецького крила глобального руху Антиімперіалістична дія (Antiimperialistische Aktion) організували у Грозному (Чечня) прес-конференцію на тему «Запобігання радикалізму, тероризму та західному лібералізму», в якій взяв участь віце-міністр молоді Чечні.

Перед цим на сторінці організації у Facebook опублікували фото активістів у Чечні з прапором Антиімперіалістичної дії, прапорами Росії та Чечні і портретом Рамзана Кадирова. На здивовані коментарі підписників у організації відповіли: «Ми підтримуємо нашого товариша Кадирова!».

Зокрема, за тиждень у організації опублікували фото з поїздки активістів до Чечні. На одному з фото німецькі ліві тримають прапор Сирії з зображенням підтримуваного Росією диктатором Башаром Асадом.

Варто зазначити, що у коментарях «послідовну» позицію представників організації висміяли та засудили. На запитання про те, чи підтримують «антиімперіалісти» репресії, вбивства та викрадення гомосексуалістів у Чечні, у організації заявили, що у Чечні немає геїв і їх там не вбивали.

 
Loading...Залишити коментар