Німецький міністр заявив, що підтримує будівництво «Північного потоку-2», але візьме до уваги інтереси України

0

Уряд Німеччини візьме до уваги інтереси України в зв’язку з газопроводом «Північний потік-2».

Таку заяву зробив міністр економіки ФРН Петер Альтмайер в інтерв’ю для Bild, передає Deutsche Welle.

Міністр заявив, що підтримує будівництво «Північного потоку-2», і що німецький уряд «повністю і без сумніву візьме до уваги інтереси України».

«Проект газопроводу «Північний потік-2»- це в першу чергу проект компаній, які вже отримали дозволи декількох країн, включаючи Німеччину. Дозволи в Німеччині видають відповідні органи, а не федеральний уряд», – сказав Альтмайер.

Його запитали, чи вплине підтримка Росією президента Сирії Башара Асада на ставлення до «Північного потоку-2» в Німеччині. У відповідь міністр закликав «не змішувати» ці питання.

«Ми дали чітко зрозуміти, що Росія відповідальна за ситуацію в Сирії і в Україні. Однак це не означає, що ми повинні створювати джерело напруги на нашому порозі. Імпорт газу з Росії тривав і під час Холодної війни – і був надійним», – додав Альтмайер.

Нагадаємо, Верховна Рада 266 голосами прийняла постанову «Про звернення до міжнародної спільноти щодо неприпустимості будівництва газопроводу «Північний потік-2» і монополії Російської Федерації на газових ринках світу».
Loading...Залишити коментар