НКРЕКП обіцяє знизити тарифи на тепло

2

Нова методологія і тарифи на розподіл природного газу дозволять знизити тарифи на теплову енергію та відповідно розмір платіжки за послугу з централізованого опалення для населення.

Про це йдеться в повідомленні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, передає Укрінформ.

“Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, проведені розрахунки тарифів на теплову енергію для першої групи ліцензіатів, які можуть бути схвалені для отримання пропозицій зацікавлених сторін з урахуванням: нової методології визначення та розрахунку тарифів на послуги розподілу природного газу; нового рівня мінімальної заробітної плати, передбаченого законом України “Про Державний бюджет України на 2017 рік”. Середнє зменшення тарифу за вказаними ліцензії там буде складати близько 60 грн за 1 Гкал, або більше 5% від діючого на сьогоднішній день тарифу на теплову енергію “, – йдеться в повідомленні.

У той же час розрахункове зменшення розміру платіжки за послугу з централізованого опалення може становити і великі величини.

Так, згідно з розрахунками НКРЕКП, для родини, що проживає в однокімнатній квартирі, зменшення становитиме майже 300 грн; для сім’ї, яка мешкає у двокімнатній квартирі, – понад 400 грн.

У НКРЕКП уточнили, що розрахунки для першої групи були виконані по 11 підприємствам, які здійснюють ліцензовану діяльність в різних регіонах України з об’ємом корисного відпуску майже 40% від загального обсягу корисного відпуску ліцензіатів Нацкомісії.
Loading...2 Comments

  1. Апоф on

    Зниження 300-400 грн це мається на увагу за весь опалювальний сезон.

  2. Гриць on

    дешевше рострIляти уту усю банду чим платити за комуналку космос

Залишити коментар