Нове керівництво ДВС відкрило 41 кримінальне провадження

0

загруженное (3)За ініціативи уряду Державна виконавча служба проводить політику по боротьбі з корупцією в органах державної влади. Про це під час прес-конференції повідомив голова Державної виконавчої служби України Дмитро Сторожук, передає кореспондент STR.

«За час мого перебування на посаді голови Державної виконавчої служби було запроваджено політику з викорінення корупції. Основною причиною тому стало погіршення репутації роботи (ДВК) серед населення. Сьогодні можемо прозвітувати про те, що вже відбулося. За 3,5 місяці в спільній діяльності з правоохоронними органами відкрито 41 кримінальне провадження. Якщо в порівнянні, то за минулий рік не відкрито жодного», – розповів чиновник.

За його словами, по всіх регіонах України здійснюються перевірки органів ДВС на предмет виявлення фактів корупції та порушення чинного законодавства.

Зазначимо, ДВС України є органом виконавчої влади, що координується урядом по реалізації державної політики у сфері примусового виконання рішень судів та інших посадових осіб.
Loading...Залишити коментар