Новий закон суперечить Конституції, – експерти

0

poroshenko_pidpisav_novii_zakon

Днями президент України Петро Порошенко підписав закон, який дозволяє релігійним організаціям створювати свої навчальні та освітні заклади, повідомляє прес-служба президента.

Згідно з цим законом, релігійні організації, які зареєстровані в установленому законодавством порядку, можуть бути засновниками (власниками) вищих, професійно-технічних, загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів. Зміни також стосуються і позашкільних навчальних закладів, в яких допускається діяльність релігійних організацій за умови, що вони є засновниками такого дошкільного навчального закладу.

«Цей закон забезпечує конституційне право віруючих батьків або осіб, які їх замінюють, на виховання дітей відповідно до своїх власних релігійних переконань», – повідомляє прес-служба Порошенко.

Зазначимо, що цей закон Верховна Рада ухвалила ще 2 червня. За даними від науково-експертного управління, прийняття такого закону суперечить Конституції України. В частині 3, ст. 35 Конституції України вказано, що церква та релігійні організації відокремлені від держави, а школа від церкви.
Loading...Залишити коментар