Обіцянка-цяцянка від Садового та «Львівобленерго»

3

Sadovyj

Не встигло пройти і доби після обіцянки мера Львова про те, що цього тижня львів’яни можуть не боятись застрягнути в ліфті чи отримати розморожений холодильник, як світло знову зникло у більшості районів міста.

В таких районах як Левандівка, вул. Володимира Великого, Шараневича та Виговського сьогодні світло зникало навіть двічі. Відповідно зранку на дві з половиною години та ввечері приблизно на такий самий проміжок часу. В соціальній мережі обурення в бік Садового та «Львівобленерго» переплітається з гумором та насмішками щодо заяви вчорашньої заяви мера: «Хахаха, Володимира Великого без світла 2,5 години просиділи. Якраз за півгодини до виходу новини воно повернулось))».

Нагадаємо, що позавчора міський голова Львова Андрій Садовий нібито після спілкування з керівництвом «Львівобленерго» впевнено заявив, що цього тижня вимикання електроенергії не передбачається. «Сьогодні зранку я мав розмову з міністерством, з керівництвом нашого «Обленерго». Мене запевнили, що проблем нема. Жодні відключення зараз не передбачаються, бо є достатня кількість частоти. Я не бачу проблем. Ніхто не має зараз права відмикати, хіба, якщо виникають аварійні ситуації», – заявляв Садовий 8 грудня.
Loading...3 Comments

 1. Васьок on

  Садовий:”Жодні відключення зараз не передбачаються, бо є достатня кількість частоти”
  Так, частоти є достатньо, а от кіловатт чомусь не вистачає!

 2. Вадим on

  Автор замітки-шкідник чи,просто-ідіот???Що дало привід автору радіти???

 3. ЛІНА on

  А нам (район Миколайчука -Лінкольна )зовсім не смішно Нас від електроенергії відключають кожен день по два рази !!!
  Ролзумію що в країні криза , але чому постійно вимикають одних і тих же ! Чому в сусідньому кварталі електроенергія є постійно ,а в нас постійно відключають ?
  Це як одні білі а інші чорні????

Залишити коментар