Обіцянка-цяцянка, а хліб таки подорожчав - Перший Соціальний

Обіцянка-цяцянка, а хліб таки подорожчав

0

DSC07835З понеділка ціни на батон та «Український» повільно, але впевнено поповзли вгору. Обидва сорти хліба подорожчали на 80 копійок .

Як відомо, вранці 4 лютого у столичній мерії запевнили, що ціна на соціальні сорти хліба не зростатиме упродовж 2013 року, бо для цього немає жодних підстав.

Ціни на хліб широкого вжитку (так звані, соціальні сорти) виробництва ПАТ “Київхліб” не підвищувалися, і принаймні до кінця 2013 року, зазначене питання навіть не розглядатиметься“, – цитує прес-служба заступника голови Київської адміністрації Анатолія Голубченка.

Він наголосив, що до категорії соціальних сортів хліба відноситься 6 найменувань продукції, а саме: хліб “Богданівський”, “Пшеничний традиційний”, “Печерський”, “Арнаут”, батон “Нива” та хліб “Український домашній”.

Володимир Череда, генеральний директор ПАТ “Київхліб”, підтвердив, що різке подорожчання зерна призвело до подорожчання деяких сортів хліба, проте не так званих, «соціальних». Можливо ми маємо справу із самоуправством реалізаторів, поживемо-побачимо. Проте, замислитись примушує обережна обмовка столичної адміністрації, що мовляв, дійно для подорожчання немає підстав, але ми можемо впливати тильки на міського виробника «Київхліб», а а числені обласні підприємства, котрі постачають продукцію безпосередньо до магазинів –ні.

Можливо, кияни скоро будуть стояти в чергах за дешевим соціальним хлібом від «Київхліб»?
Loading...Залишити коментар