Обшук жінок в Оболонському райсуді поліція проводила в межах закону

0

21 лютого в Оболонському райсуді Києва, де очікувалася участь в судовому засіданні президента Петра Порошенка, правоохоронці діяли відповідно до закону.

Про це в Facebook заявив спікер Нацполіціі України Ярослав Тракало.

«У кожній країні є свої правила щодо забезпечення безпеки перших осіб держави.

У нас цим питанням опікується Управління державної охорони. Саме ця установа чітко формує підходи та заходи безпеки.

Це означає, що всі державні органи, які мають відношення до процесу забезпечення безпеки, діють чітко і відповідно до інструкцій.

Щодо дій поліції в Оболонському суді, то заходи по забезпеченню безпеки проводилися винятково відповідно до ст. 29 ЗУ «Про Національну поліцію».

А поверхневий огляд жінок – у суворій відповідності з ч. 3 ст. 34 Закону України «Про Національну поліцію»: «Поверхнева перевірка здійснюється поліцейськими відповідної статі…».

Жінки-поліцейські просили жінок, які виявили бажання бути присутніми на цьому судовому засіданні, – розстебнути верхній одяг (нічого більше!).

Під час цих заходів було виявлено представницю одного з громадських рухів, яка мала на меті виразити свій протест в доволі епатажний спосіб.

З нею провели роз’яснювальну бесіду і відпустили.», – написав Тракало.

Нагадаємо, 21 лютого, при вході в Оболонський райсуд, де повинен був пройти допит президента України Петра Порошенка у справі про держзраду екс-президента Віктора Януковича, просили жінок розстебнути верхній одяг.

Прес-служба руху Femen опублікувала заяву щодо затримання їхньої активістки.
Loading...Залишити коментар