Одеський припортовий не змогли продати і вирішили здати в оренду

0

opz

Кабінет Міністрів планує зупинити Одеський припортовий завод і здати його в оренду.

Про це пишуть “Наші гроші” з посиланням на пояснювальну записку до проекту розпорядження про реструктуризацію боргу ОПЗ перед “Нафтогазом України” (інформацію підтверджують джерела агентства “Українські новини”). Це розпорядження було прийнято на засіданні уряду 28 грудня.

“31 грудня 2016 року буде зупинено виробничі потужності АТ “ОПЗ”, а АТ “ОПЗ” має вжити заходів для передачі цілісного майнового комплексу в оренду, що дозволить забезпечити погашення боргу АТ “ОПЗ” перед НАК “Нафтогаз України”. Орієнтовний термін передачі зазначеного цілісного майнового комплексу в оренду становитиме близько 3 місяців”, – ідеться в записці.

Одеський припортовий завод на 20 грудня був винен “Нафтогазу” 1 млрд гривень за поставлений газ. До кінця року ця сума становитиме 1,5 млрд гривень.

Нагадаємо, Фонд державного майна двічі оголошував конкурс з продажу 99,567% акцій ПАТ «Одеський припортовий завод». Вдруге він готувався на 14 грудня зі стартовою ціною 5,160 млрд грн. Вперше конкурс мав відбутися в липні 2016 року, ОПЗ виставлявся за 13,175 млрд гривень, тобто близько $500 млн. Жоден інвестор не захотів купувати завод за такими цінами.

Однак перед конкурсом стало відомо, що основні претенденти так і не подались на конкурс.

А раніше стало відомо, що компанія “Нортіма”, підконтрольна олігарху Ігорю Коломойському, програла суд першої інстанції стосовно ОПЗ. Компанія виграла аукціон в 2009 році, але його результати скасували і з того часу вона судиться за підприємство.

На початку жовтня завод відновив свою роботу

Loading...Залишити коментар