Одіозний нардеп Антонищак може позбутись недоторканості

0

Уже кілька місяців йде війна за контроль над митницею між урядом Володимира Гройсмана та місцевими елітами. Що ж стосується місцевих еліт – вони не хочуть втрачати ласий шматок, тому змушені включитися в боротьбу.

Так, 3 вересня, була розгорнута кампанія щодо пікетування Львівської митниці. Громадські активісти вимагали проведення прозорого конкурсу на посаду керівника митниці і вирішити проблеми з чергами на кордоні з Польщею. Під їх тиском, головний митник, новопризначений Левко Прокіпчук був змушений написати заяву на звільнення. Діяльність митниці була паралізована кілька днів, в результаті державі було завдано збитків, повідомляє Багнет.

Після протестних акцій Служба безпеки України викликала на допит організатора протестів Івана Спринського, главу ГО «Рабів до раю не пускають» і «Люстраційноі приймальні» у Львові. Як повідомляють джерела близькі до активіста він дав свідчення, що замовником протестних акцій виступає народний депутат України, голова підкомітету з питань правового забезпечення діяльності митних органів Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Андрій Антонищак.

За повідомленнями місцевої преси А. Антонищак протягом останніх двох років контролював попереднє керівництво Львівської митниці та безпосередньо причетний до корупційних схем, зокрема контрабанди автомобілів і китайського одягу.

Як повідомляє from-ua, “за нашими джерелами Генпрокуратура готує подання щодо зняття депутатської недоторканності з А. Антонищака”.
Loading...Залишити коментар