Офіційно: Володимир Зеленський виграв президентські перегони

0

Шоумен та актор Володимир Зеленський отримав впевнену перемогу на виборах Президента України. Станом на 16:00 ЦВК обробила 99,5% виборчих протоколів, згідно з результатами яких за нього віддали свої голоси 73,2% виборців (близько 13,5 млн). Діючий Президент України Петро Порошенко набрав 24% голосів (близько 4,5 млн), а 2,2% бюлетенів визнали зіпсованими.

Голова штабу новообраного Президента Дмитро Разумков вже розповів журналістам ICTV про перші кроки Володимира Зеленського на цій посаді.

Зокрема, у ОБСЄ констатували, що президентські вибори в Україні були конкурентними і проводилися з дотриманням основних прав і свобод. Про це повідомила прес-служба місії.

“Демократична і впорядкована передача влади, свідками якої ми стали вчора, є великим досягненням українського народу і відкриває шлях для відновлення зусиль по просуванню необхідних реформ для вирішення нагальних проблем та забезпечення належного управління. Я дякую моїм колегам з різних міжнародних інститутів за їх готовність підтримати цей процес”, – підкреслив Джордж Церетелі, спеціальний координатор і керівник короткострокової місії спостерігачів ОБСЄ.

Тим часом у Кремлі відмовились вітати Володимира Зеленського з обранням на посаду Президента України. За словами прес-секретаря російського президента Дмитра Пєскова, направляти привітання президента Російської Федерації Володимира Путіна переможцю перегонів Володимиру Зеленському поки що передчасно, а говорити про можливість спільної роботи Путіна і Зеленського також поки рано.
Loading...Залишити коментар