Охоронця Яроша взяли під варту

0

Охоронцеві народного депутата України Дмитра Яроша, який підозрюється у вогнепальному пораненні таксиста, обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на 60 днів без права звільнення під заставу, повідомив адвокат підозрюваного Сергій Погосян.

За словами захисника, він уже мав зустріч із підзахисним, який перебуває у слідчому ізоляторі, після інциденту з таксистами у того зламані пальці рук, численні садна та забої на тілі.

«Що мене одразу здивувало і обурило: Навроцький був у жахливому стані, неадекватному, фізично не міг розмовляти, голова перебинтована, око запливло, вся права сторона заніміла, він фактично навіть нічого підписувати не міг, весь у крові, говорити міг тільки “так” і “ні”. Він навіть не міг зрозуміти, що відбувається… Перелом пальців руки виявили тільки наступного дня, коли за нашим наполяганням зробили рентген», – сказав Погосян в Дніпрі 18 травня, повідомило Радіо Свобода.

За словами адвоката, сторона захисту наполягає на самообороні підзахисного і складі злочину в діях таксистів, які в процесі конфлікту застосували проти пасажирів битки. Як зауважив адвокат, він уже подав до поліції заяву, в якій вимагає розслідування щодо побиття свого підзахисного та його товариша під час інциденту.

Нагадаємо, 14 травня в Кам’янському водій таксі не відповів на привітання “Слава Україні!”. Пасажири вступили з ним в бійку, на підмогу прийшли інші таксисти і Навроцький дістав пістолет і зробив 3-4 постріли, влучивши в ногу 50-річному чоловікові – також водієві таксі. Постраждалого госпіталізували в лікарню.

Відомості за цим фактом було внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань з попередньою правовою кваліфікацією за ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України (хуліганство). 39-річного Навроцького затримали.
Loading...Залишити коментар