Окружний адміністративний суд відмовив у скасуванні заборони трансляції серіалу "Свати" - Перший Соціальний

Окружний адміністративний суд відмовив у скасуванні заборони трансляції серіалу “Свати”

0

Окружний адміністративний суд Києва відмовив товариству з обмеженою відповідальністю “Кіноквартал” (студія “Квартал 95”) в задоволенні позову, який стосується скасування заборони на трансляцію серіалу “Свати” за участю російського актора Федора Добронравова.

Вердикт суду оприлюднено в Єдиному реєстрі судових рішень.

Так, до суду надійшов позов ТОВ “Кіноквартал” до Служби безпеки України, Міністерства культури України, Державного агентства України з питань кіно про визнання протиправними та скасування ряду рішень і постанов.

Позивач, зокрема, просив визнати протиправними дії Служби безпеки України і скасувати її постанову про заборону в’їзду в Україну громадянину РФ строком на 3 роки (мова йде про Федора Добронравова). Крім того, позивач просив визнати протиправним та скасувати наказ Міністерства культури про внесення цього громадянина РФ в перелік осіб, які створюють загрозу нацбезпеці; визнати протиправним і призупинити дію наказу Держкіно про скасування державної реєстрації серіалу “Свати”.

“Окружний адміністративний суд міста Києва постановив: у задоволенні заяви про забезпечення позову товариства з обмеженою відповідальністю” Кіноквартал “відмовити”, – йдеться в ухвалі суду.
Loading...Залишити коментар