Олег Сенцов був направлений в ШІЗО

0

Український режисер і політв’язень Олег Сенцов був направлений в ШІЗО (штрафний ізолятор. – прим.) Відразу після доставлення в ІК-8 в місті Лабитнангі Ямало-Ненецького автономного округу через призначене раніше покарання.

Про це Радіо Свобода повідомив адвокат Сенцова Дмитро Дінзе, який відвідав підзахисного. За словами адвоката, перенаправлення Сенцова з Якутська пов’язане з “суспільною активністю і його підтримкою” в Якутії. Рішення про переведення керівництво ФСВП прийняв 21 липня, проте етап почався через півтора місяці.

“Перевели, оскільки порахували, що йде громадська активність в Якутії, пов’язана з його підтримкою. І керівництво ФСВП 21 липня прийняло рішення про переведення його в Салехард, в виправну колонію №8,” Білий ведмідь “. Наказ був відданий 21 липня, і тільки через півтора місяця вирішили перевести саме в зв’язку з активною підтримкою по всіх фронтах, і з активними діями на підтримку. За все, що відбувалося в Якутії, пов’язане з ним, його за це карали. Садили кілька разів в ШІЗО. Коли його випустили з ШІЗО в останній раз, дали півгодини на збори, приїхав спецконвой і забрав на етап. На етапі він їхав майже всюди ізольовано, спілкуватися йому не давали. В Лабитнангі їхав в “столипінському вагоні” для ув’язнених, де вже було кілька людей”, – розповів Дмитро Дінзе.
Loading...Залишити коментар