Олег Сенцов. День 47-й. Акція SENTSOV

0

Олег Сенцов продовжує безстрокове голодування, яке він розпочав 14 травня, з вимогою звільнення усіх політичних в’язнів. На жаль, достовірної інформації про стан здоров’я режисера на даний момент немає, хоча Росія переконує, що з ним все гаразд.

Цієї ночі в Москві відбулась акція муніципальних депутатів і активістів на підтримку Олега Сенцова. На мосту навпроти Кремля вивісили складений з плакатів напис з прізвищем режисера: SENTSOV.

Фотографії з акції виклала у своєму Twitter депутат Тімірязевського округу Юлія Галяміна.

Згідно соцопитувань, 63% росіян заявили, що вперше чують про голодування Олега Сенцова.

А напередодні український омбудсмен Людмила Денісова вкотре приїхала до Лабитнагі, щоб зустрітися з Сенцовим. Проте її знову не пустили, а російська уповноважена з прав людини Тетяна Москалькова, яка довгий час ігнорувала Денісову, просто проїхала повз і не запросила її з собою.

Згодом вона заявила: “Його стан здоров’я в цілому задовільний, але все одно залишаються побоювання за розвиток подій, оскільки 46-й день голодування, а це завжди вимагає великої уваги”. Вона зазначила, що відносно Сенцова кожен день проводяться медичні дослідження, в тому числі його обстежили місцеві лікарі в четвер о 9:30 за місцевим часом. Ніяких зауважень і прохань з приводу стану здоров’я або умов утримання він не висловив, сказала Москалькова.

Натомість Людмила Денісова заявила, що не вірить словам Москалькової.

“Я не вірю жодним заявам Москалькової. Я зможу говорити, наскільки живий і здоровий Олег тільки після того, як я сама його побачу”, – сказала Денисова.

Голодування Олега Сенцова триває 47-й день.
Loading...Залишити коментар