Олег Сенцов. День 60-й

0

Свої п’яті уродини святкує сьогодні український режисер Олег Сенцов, незаконно засуджений у Росії до 20-річного терміну ув’язнення в колонії строгого режиму. Крім того, сьогодні – третій місяць, як Олег розпочав голодування з вимогою звільнити українських політв’язнів. 

Довгий час від голодуючого режисера не було чутно ніяких звісток, до нього не пускали українського консула та уповноваженого ВРУ з прав людини. Згодом з Сенцовим вдалось зустрітись його сестрі, після чого стало ясно, що Олег не виходив на зв’язок за власною ініціативою.

Наразі Сенцов активно відсилає листи з колонії до Лабитнагі. Раніше він звернувся до Олександра Кольченка, який відмовився від голодування, і сказав, щоб той “не парився і їв за двох”. Також Сенцов написав лідеру гурту Бумбокс, а в Києві тримає зв’язок з режисером, який ставить його п’єсу.

Сьогодні йому виповнюється 42 роки. Якщо російській та українській сторонам не вдасться домовитись про його обмін, Сенцов вийде на свободу в свої 57. Хоча, знаючи російську “правоохоронну” систему, Олегу можуть “пришити” наступний термін і не випусти на свободу ніколи.

 
Loading...Залишити коментар