Олігарх Ярославський запустив тракторний завод

0

htzВід сьогодні офіційно роботу розпочинає Харківський тракторний завод.

Про це йдеться в повідомленні групи DCH Олександра Ярославського, пише “Укрінформ”.

Як наголошується в повідомленні, коментуючи цю подію, Ярославський, зокрема, заявив, що “сьогодні радісний день в історії ХТЗ – у нас з’явилася можливість почати все процеси, необхідні для запуску виробництва”.

Ярославський подякував Президенту Порошенку і голові Харківської облдержадміністрації Юлії Світличній за участь у долі підприємства.

“Я вдячний Президенту України за допомогу у розблокуванні роботи заводу, а губернатору Харківської області за послідовну підтримку наших зусиль у цьому напрямку”, – зазначив власник DCH.

За словами Ярославського, він як інвестор ХТЗ “націлений на те, щоб, незважаючи на всі накопичені проблеми, забезпечити ритмічний виробничий процес”.

“Ми виводимо робітників у цеху, мобілізуємо інженерно-технічний персонал, і починаємо налагоджувати повноцінну діяльність. Нам доведеться відвойовувати ринки збуту, відновлювати технологічний потенціал і господарські зв’язки, модернізувати виробництво. Це серйозний фронт робіт, тому з першої хвилини сьогоднішнього дня ми почали займатися вирішенням цих завдань “, – сказав Ярославський.

Ярославський викупив контрольний пакет заводу в квітні 2016 рокі.

До слова, днями група Ярославського повідомила про свій інтерес до можливості взяти в оренду Одеський припортовий завод.

Loading...Залишити коментар