Онищенка не можуть оголосити в розшук

0

onyshchenko

Народного депутата Олександра Онищенка не можуть оголосити в розшук попри те, що вчора Верховна Рада позбавила його недоторканності та дала дозвіл на арешт.

Про це розповів голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький

Він уточнив, що незважаючи на те, що всі знають про фізичну відсутність Онищенка в Україні, процесуальні вимоги зобов’язують двічі вислати йому повістку, щоб юридично підтвердити, що в Україні він чи ні, повідомив.

“Ми зобов’язані двічі викликати його повістками, він повинен двічі не з’явитися, тоді у нас з’являється підстава для того, щоб приймати інші заходи, щоб якщо не особисто йому вручити підозру, то якимось іншим засобом, будь-яким. Тоді ми можемо його оголошувати в розшук”, – заявив Холодницький в ефірі 5 каналу.

Нагадаємо, недавно стало відомо, що НАБУ та антикорупційна прокуратура хочуть арешту екс-регіонала Онищенка.

Як відомо, раніше в приймальні Онищенка НАБУ проводила обшук у справі стосовно схем реалізації природного газу в “Укргазвидобуванні”. Народного депутата Олександра Онищенка звинувачують у завданні державі збитків на суму 3 млрд грн шляхом газових махінацій. Слідчі вважають, що газ, який добували компанії Онищенка в рамках спільної діяльності з “Укргазвидобуванням”, потрапляв на фіктивні біржі за заниженою ціною. Його викуповували пов’язані компанії і перепродували вже за ринковою ціною.
У цій справі затримано 12 підозрюваних.

Прокуратура подала до Верховної Ради прохання про дозвіл на арешт Онищенка.

Сам Онищенко дав кілька інтервю, де розповідав, що йому немає від чого ховатись і зараз він зайнятий підготовкою до виступу на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро в серпні у кінному спорті. Однак після того, як Верховна Рада погодилась дозволити арешт Онищенка, його виключили з заявки.

Раніше екс-регіонал розповів, що на парламентських виборах фінансував “Народний фронт” Арсенія Яценюка.
Loading...Залишити коментар