ООН закликає знайти притулок більше ніж 200 тисячам біженців

0

Міжнародне співтовариство має брати активнішу участь у програмах по переселенню біженців і возз’єднання сімей, що дозволить запобігти масовій загибелі людей, які покинули свої будинки і країни в пошуках безпечнішого місця.

Про це повідомляє прес-центр ООН.

За даними Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ), на сьогоднішній день більше 200 тис. людей потребують постійного притулок.

“На сьогоднішній день в треті країни необхідно переселити 277 тис. біженців, які знайшли тимчасовий притулок в основному в Греції, Італії, країнах Близького Сходу або Африки. Про готовність прийняти у себе шукачів притулку повідомили лише кілька держав”, – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що у відомстві отримали пропозиції від країн-донорів на переселення в 2018 і 2019 роках лише 13 тис. чоловік, не дивлячись на те, що в проектах по переселенню біженців беруть участь 37 держав.

В ООН нагадали, що на цьому тижні в результаті декількох інцидентів в Середземному морі загинули або пропали без вісті 160 людей.

Також повідомляється, що з вересня 2017 року за сприяння УВКБ вдалося евакуювати сотні біженців, в першу чергу дітей і жінок, з цілого ряду країн – від Лівії до Нігеру, а також інших держав регіону.




Loading...



Залишити коментар