Особливий статус Донбасу закріплять в Конституції України - Перший Соціальний

Особливий статус Донбасу закріплять в Конституції України

0

dnrdonbass

Посилаючись на свої власні джерела, «Українська правда» стверджує, що положення про особливості місцевого самоврядування районів, що зараз підконтрольні «ДНР» та «ЛНР», можуть бути закріплені в тексті Конституції.

Як стверджує невідоме джерело, просуває ці зміни президент Петро Порошенко, який «переніс до Верховної Ради проект змін до Конституції, в якому була переписана одна норма: теза про закріплення статусу окупованих районів була перенесена з перехідних положень Закону про внесення змін до Конституції до перехідних положень Конституції, тобто в тіло Основного закону України».

«Для внесення змін до цієї норми в майбутньому потрібно буде пройти повну процедуру внесення змін до Конституції, що передбачає дві сесії Верховної Ради та 300 голосів для остаточної редакції», – розповів невідомий журналістам.

Віце-спікер Верховної ради України Оксана Сироїд фактично підтвердила слова невідомого джерела «УП», написавши на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, що на депутатів тиснуть, щоб змусити голосувати за такі зміни.

«В ці години і хвилини здійснюється шалений тиск на народних депутатів з боку міжнародної спільноти для того, щоб «ДНР» і «ЛНР» отримали особливий статус в нашій Конституції. Аргументують необхідністю продемонструвати виконання Мінських домовленостей», – написала віце-спікер.
Loading...Залишити коментар