Озеро, до якого намагались дістатись активісти, далі закрите - Перший Соціальний

Озеро, до якого намагались дістатись активісти, далі закрите

0

zadorozgnje

Пляж біля озера «Задорожнє» в Миколаївському районі Львівської області все ще закрите, попри те, що декілька тижнів тому активісти львівських організацій показово розбивали паркани навколо водойми.

Днями стало відомо, що пляж по периметру далі обгороджений сіткою, хоча до 10 вересня пляж мав би бути повністю відкритий за попередніми домовленостями з орендарем – КП «Гові». Представник КП каже, що мова йшла про відкритий доступ, тому вони не закривають ворота.

Хоча місцеві мешканці заперечують слова орендарів.

«27 серпня, коли приїхали [активісти знесли майже всі паркани вздовж прибережної смуги] це все валити, браму відчинили. Потім її зачинили на ніч і до сьогодні нікого туди не пускають», – зазначила «Захід.Нет» пані Анна, місцева жителька.

З боку одного з сіл озеро закриває величезний паркан, за яким ведеться будівництво. Та й до тієї території, яка нібито відкрита, дістатись важко. Повсюди паркани, ворота і навісні замки. З одного боку заїзду перешкоджає вищезгаданий мурований паркан. З іншого боку – форельне господарство. Обійти огорожу можливо лише по воді.
Loading...Залишити коментар