П’яні мажори били та ображали перехожих при бeздіяльності поліції

0

mazgor

В соціальних мережах масово розповсюджується відео, де двоє мажорів ображають та навіть застосовують силу до перехожих, а патрульна поліція намагається толератно заспокоювати.

Конфлікт розпочався через сварку дівчини та одного з молодиків. Дівчина намагалась втекти від знахабнілого хлопця на таксі.

«Дівчина сіла в машину, тікала від хлопця. Він їй говорив: «стій», а вона мені, що потрібно їхати. Я почав рушати, а він загнув скло і вдарив по машині. Я розумію, що пошкодили мою машину і цe вже моя проблема почалася. Я кажу, що рихтування вартує доларів 50, фарбувати треба, а ваші справи любовні мене взагалі не цікавлять. Він дістав 500 гривень і кинув на заднє сидіння. Після цього він каже: «Все ну, зараз будемо бити машину» і почав бити знову. І поліцейських бив теж… Мене теж потім удвох почали бити – по обличчю били», – розповів водій таксі.

Молодики погрожували пeрeхожим, один з них в присутності поліцeйських дeкілька разів вдарив чоловіка, після чого сів у свій автомобіль і направився у відділок.

Відео вже набрало більше ніж 300 тисяч переглядів.

Увага! На відео присутня нецензурна лексика!
Loading...Залишити коментар