П’яний мажор збив пішохода та напав на водія

0

Reno

У Львові в центральній частині міста о 5 годині ранку водій автомобіля Audi, порушивши правила дорожнього руху, поїхав проти руху, збив пішохода та підрізав автомобіль Renault.

Про це повідомили у Facebook активісти Варти-1.

«Односторонній рух. Відкриваю вікно, і одразу бачу картину, як виродок на Ауді стоїть в сторону зустрічного шляху, ще й частково на асфальті, та одразу біля нього Рено, яке вони підрізали. Крики, мати, майже доходить до бійки. Вийшов я на вулицю, почав фотографувати. Відразу п’яним голосом получив питання “чого це я фоткаю”. Виявляється: Їхав п’яний малолітній крутелик зі своїм другом та 3-ма повіями, які дуже “вміло” відкривали ротяку. Підрізали авто та наїхали на чоловіка, що стояв там. Коли прибули різноманітні працівники, то вони дуже наполеглево тримали саме потерпілого чоловіка, на якого вони наїхали, а двоє п’яних підлітків, що їхали в Ауді, дуже голосно посилали всіх зрозуміло куди, вживали лайливу лексику разом з ТП-шними подружками та намагались втлумити чоловіка (якого тримали працівники міліції, один з яких Савкович Роман Євгенович), на якого вони ж і наїхали», – написав один з активістів.

Так само відзначилась дивна поведінка працівників ДАІ, які в цьому випадку аж занадто толерантно віднеслись до грубого порушника.

«Водій Ауді всім вправно розказував “хто його тато”, потім сів за кермо (2 машини ДАІ, працівники міліції, а він п’яний далі за кермо), та й я встав попереду машини. Тому все до сраки, та й почав їхати. Прийшлось вистрибнути на капот, щоб не збив. Після чого, ДАІшники мені почали розказувати: “Шо ти робиш? Ти не правий! Нашо ти вистрибнув на його машину?! В мене реєстратор, ходи я тобі покажу що це ти стрибнув”. А те що він був затриманий та ще й далі їхав по зустрічній нікого не гребе», – продовжив активіст.
Loading...Залишити коментар