П’яний високопосадовець чинив опір патрульній поліції

1

В Одесі патрульні зупинили автомобіль Honda Civic, за кермом якого перебував співробітник військової прокуратури Південного регіону Сергій Яровий в стані алкогольного сп’яніння.

Про це повідомляє місцевий сайт «Думська».

При перевірці алкотестер зафіксував рівень алкоголю в крові співробітника прокуратури на позначці 1,76 проміле (в дев’ять разів більше норми).

Патрульні поліцейські склали на порушника протокол за ч. 1 статті 130 КУпАП. Однак, коли прокурору дали підписати документ, в графі підпису він спробував залишити свої коментарі. Згодом прокурор вирвав протокол з рук інспектора, порвав його, зім’яв і кинув в калюжу.

Після бійки і фізичного опору Яровий був доставлений у відділ поліції, де на нього було складено протоколи за статтями 130, 173 (дрібне хуліганство) і 185 (злісна непокора законному розпорядженню або вимозі працівника поліції) КУпАП.

Військова прокуратура Південного регіону вже призначила службову перевірку Ярового, про що повідомляється на сайті відомства.

«Наказом в.о. військового прокурора Південного регіону України призначено службову перевірку, якою в установленому Генеральним прокурором України порядку і відповідно до вимог Кодексу професійної етики прокурорів, буде розслідуваний факт управління співробітником прокуратури Яриною С.А. автотранспортом в стані алкогольного сп’яніння», – йдеться в повідомленні.
Loading...1 коментар

  1. Владимир on

    Интересно чем закончится и куда переведут этого прокурора с повышением ?

Залишити коментар