Паралізований ремонт автодороги в Одеській області

0

rp_ukrzaliznytcia-800x491.jpg

В Одеській області склалась ситуація з нестачею вагонів, через що фактично паралізовано так і не розпочатий ремонт автодороги Кілія – Струмок.

«За підсумками прийнято рішення чекати на вирішення проблеми до середи. Якщо результату не буде, доведеться переходити до плану “Б”», – заявив на своїй сторінці у Facebook голова Кілійської райради Павло Бойченко.

«Службою і підрядними організаціями на сьогодні виконані всі відповідні роботи. Зокрема, проведено тендерні процедури, підписані договори, приготовлена техніка та закуплений матеріал. Але, як раніше повідомлялося, вся робота стопориться через те, що «Укрзалізниця» не надає вагони для доставки матеріалів на об’єкт», – зазначила Агата Татарішвілі, помічник начальника Служби автомобільних доріг Одеської області, коментуючи дану ситуацію.

У прес-службі Служби автомобільних доріг розповіли, що план «Б» передбачає активні дії жителів Кілійського району. Зокрема, у відомстві припустили: «Підуть бунтувати. Дороги перекривати, наприклад. Залізні».
Loading...Залишити коментар