Парасюк програв суд громадському активісту

1

Parasuk

Жовківський районний суд Львівщини в особі судді Ярослава Мартинишина в грудні 2015 року задовольнив позов про захист честі і гідності лідера громадської організації «Народний антикорупційний нагляд» Романа Кунтого, поданий ним до суду на депутата Верховної Ради Володимира Парасюка.

За інформацією ЗМІ, у травні 2015 року у Жовкві на майдані перед приміщенням Жовківської РДА відбувся протест проти представлення нового начальника Жовківського РВ міліції Олексадра Гостищева – ставленика нардепа Парасюка. Народний депутат превселюдно заявив, що Кунтий «за вирішення питань отримує хабарі» та ще й висловився нецензурною лайкою.

Представник Володимира Парасюка надав суду письмові заперечення щодо позову, прибувши лише на одне засідання суду. Самого нардепа суд на жодному засіданні так і не побачив.

Народного депутата Володимира Парасюка суд зобов’язує «спростувати перед громадськістю через засоби масової інформації, а саме народний часопис Жовківщини «Відродження» поширені ним недостовірні відомості, стосовно отримання позивачем хабарів за «вирішення питань». Cуд також постановив стягнути з нардепа Парасюка моральне відшкодування у розмірі 6 тис. грн на користь позивача та судовий збір – 243,6 грн.
Loading...1 коментар

  1. Леонид on

    …..эту мразь надо судить. Тюрьма в состоянии ожидания.

Залишити коментар