Парасюка помітили на новій дорогій машині

2

Parasuk

Депутат Верховної Ради України Володимир Парасюк приїхав під будівлю парламенту на седані Ford Mondeo білого кольору.

Сьогодні такий Ford у офіційного дилера коштує 862 тисячі гривень в базовій комплектації. Відрізняє цю машину бізнес-класу спортивне сидіння водія, датчики автоматичного запуску двигуна, подушки безпеки для колін.

Як пишуть журналісти «Страны», які й сфотографували народного депутата Парасюка, раніше «герой Майдану» у супроводі охоронця приїжджав на роботу з особистим водієм на дешевшій іномарці Skoda.
Loading...2 Comments

  1. Вася on

    Відколи Форд Мондео – дорога машина???? 1 млн. гривень – це 37 000 доларів! Ціна однокімнатної квартири в Києві. В чому проблема? Таку машину може собі дозволити любий європеєць з зарплатою 2000 євро в місяць. Ви журналісти, ураще показуйте машини депутатів по 100 тисяч доларів і вище, вілли , які коштують мільйони доларів, готелі з прислугою, які належать любим друзям і т. д. . а не машини робочоо класу ! Пора вже навчитися розбиратися в марках автомобілів, дівчатка!

  2. киевлянин on

    В нынешней Украине быть бесноватым придурком очень выгодно. Это видно на примере психически больных: Парасюке и подстилке вора пашинского – черновил

Залишити коментар