Парламент Венесуели не визнав вибори у Конституційну асамблею - Перший Соціальний

Парламент Венесуели не визнав вибори у Конституційну асамблею

0

Національна асамблея Венесуели офіційно відмовилася визнавати результати виборів до установчих зборів і всі законодавчі акти, які можуть бути прийняті новим органом.

Про це повідомляє El Nacional.

Згідно із заявою, у Венесуелі “відбувається одна з найжахливіших виборчих фальсифікацій в історії” країни.

У парламенті відзначили, що дії президента країни Ніколаса Мадуро ґрунтувалися на спробі досягти своїх цілей не голосами народу, а конституційним обманом.

Водночас депутати Еустокіо Контрерас, Херман Ферре і Івон Тельєс, які були депутатами ще за екс-президента країни Уго Чавеса, оголосили про вихід з коаліції через розбіжності з парламентською більшістю.

Нагадаємо, що 30 липня у Венесуелі проходило голосування за Конституційну асамблею, яка наділена повноваженнями внести зміни в конституцію країни. Опозиційні сили бойкотували голосування, яке вони назвали захопленням влади президентом Ніколасом Мадуро. Однак в уряді заявили, що конституційна асамблея є єдиним способом для встановлення миру після місяців протестів в країні.

З початку квітня у Венесуелі майже щодня проходять масові антиурядові демонстрації, в ході яких загинуло вже більше сотні протестувальників. Серед вимог учасників демонстрацій – дострокові вибори нового президента країни, повне відновлення прав парламенту Венесуели, а також запуск процесу відновлення економіки країни.

Венесуела зараз переживає глибоку економічну кризу, і в країні спостерігається гострий дефіцит предметів першої необхідності.

Армія країни контролює продовльчі склади та порти через постійні голодні бунти.

Недавно правозахисники заявили, що влада ігнорує ці проблеми.
Loading...Залишити коментар