ПАРЄ прийняла резолюцію «Про гуманітарні наслідки війни в Україні»

0

Парламентська асамблея Ради Європи прийняла резолюцію «Про гуманітарні наслідки війни в Україні».

Про це повідомляє УНН.

У резолюції згадано закон про реінтеграцію Донбасу. Були прийняті поправки про вимогу щодо звільнення заручників і неприпустимість порушення їх прав. У документ також була включена поправка з умовою, що Росія повинна виконувати всі попередні резолюції по Криму і Донбасу.

Автором доповіді, заслуханої перед голосуванням, виступив литовський депутат Егідіуса Варейкіс.

«Має місце загальне розуміння наслідків, і те, що вони серйозні, і країна, яка винна і несе відповідальність, це країна – член Ради Європи … Підтримка доповіді стане кроком вперед до створення сильного відповідального держави, яке може захистити себе», – сказав Варейкіс

Народний депутат Олексій Гончаренко на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook заявив, що в резолюцію була внесена правка української делегації, що стосується визначення ситуації на Донбасі.

«Тільки що в резолюції ПАРЄ «Humanitarian consequences of the war in Ukraine» внесена правка, запропонована українською делегацією (я теж є одним з авторів) замість слів «the humanitarian situations which is the consequence of the war in eastern Ukraine» записали «the humanitarian situation which is the consequence of the ongoing Russian war against Ukraine»», – сказано в публікації.
Loading...Залишити коментар