Пашинський пропонує ввести кримінальну відповідальність за «підрив обороноздатності» у ЗМІ після публікації-викриття причетності до корупції

0

Оборонний комітет Верховної Ради ініціює кримінальну відповідальність “за підрив обороноздатності” через публікацію в ЗМІ.

Про це заявив глава комітету з питань оборони і нацбезпеки Сергій Пашинський на засіданні комітету, передає кореспондент LIGA.net.

Секретарю комітету Івану Виннику Пашинський доручив разом з комітетом з питань свободи слова підготувати доповнення до законів щодо відповідальності, в тому числі кримінальної, за підрив обороноздатності шляхом поширення недостовірної інформації.

У коментарі журналістам Винник зазначив, що ще не вирішено, будуть пропонувати кримінальну чи адміністративну відповідальність. За його словами, в найближчий тиждень-два законопроект може бути готовий.

“Ми не збираємося вводити цензуру, чинити тиск на журналістів, забороняти щось писати. Але якщо свідомо ставиться мета підриву обороноздатності, повинна бути відповідна кваліфікація”, – сказав він.

Винник також підкреслив, що комітет готовий до діалогу і зауважень медіа громадськості з цього питання.

Нагадаємо, минулого тижня з анонсом на першій шпальті в тижневику “Новий час” був опублікований матеріал про схеми, які використовують чиновники в оборонній сфері. Пізніше журналісти видання заявили про те, що Пашинський погрожував редколектіву, так як в матеріалі йдеться про його причетність до цих схем.
Loading...Залишити коментар