Патріарх Кіріл заохотив православних зривати концерти рок-груп

0

kiril

Православні активісти з Новосибірська заручились моральною підтримкою та благословенням від Патріарха Кіріла.

Молодим прихильникам російського православ’я декілька разів у своєму місті вдавалось зірвати концерти рок-груп, які, на їхню думку, займаються богохульством. На зустрічі з Патріархом, який прибув на Міжнародний з’їзд православної молоді, «божі активісти» запитались в нього, чи правильно вони діють. Патріарх Кіріл повністю підтримав зриви концертів та нагадав про нашумівшу акцію панк-гурту Pussy Riot, яку він вважає «розвідкою боєм».

«Некоторые люди решили проверить реакцию православных — что будет, если посыпать соль на рану. Если бы мы, как призывали многие, простили этих особ, мы получили бы еще больше кощунственных акций. И я рад, что все больше молодых людей понимают, что за нашу веру и наши ценности надо бороться, когда это необходимо», — сказав Кіріл.

Хоч в Росії офіційно немає державної релігії та церква загалом не є державною структурою, але міліція ніяк не реагувала на зриви концертів «активістами від Бога» та жодних кримінальних проваджень не розпочинала, хоч зривались концерти різними і не завжди «праведними» методами.
Loading...Залишити коментар