Патрульні поліцейські наділи наручники на кандидата в депутати

3

polise

Поліцейські Одеси виклали в соціальні мережі відео з кандидатом в депутати від партії «Солідарність» Дмитром Шманем.

На відео кандидат в депутати матюкається та плюється в бік поліції, через що останні змушені були одягнути на кандидата-хулігана наручники.

Сама історія почалась з того, що троє 15-річних мажорів, серед яких син Дмитра Шманя, взяли BMW кандидата в депутати і, не маючи відповідних дозволів, ганяли по місту спричинивши ДТП.

Подальші події поліцейські описали під викладеним відео.

«16.09.15 р Шмань Дмитро, будучи кандидатом у депутати міської ради від партії Солідарність, спільно зі своєю дружиною втручалися в діяльність працівників міліції та поліції під час проведення огляду ДТП, учасником якого був його – неповнолітній син Шмань Володимир. Намагалися викрасти з місця ДТП речовий доказ – телефон, на якому був відеозапис “Селфі” даного ДТП, звинувачуючи працівників міліції поліції у крадіжці даного телефону.
Намагався зірвати проведення огляду місця події, ображав і принижував людську гідність працівників міліції і поліції.
Перебуваючи на місці події, Шмань, прикриваючись ім’ям кандидата у депутати, висловлювався грубою нецензурною лайкою, намагався зірвати проведення огляду місця події, ображав і принижував людську гідність працівників міліції і поліції, а так само людей, що знаходилися поруч і спостерігали за ходом проведення слідчої дії».
Loading...3 Comments

  1. днепр on

    молодчаги ребята.только так с этими хозяевами жизни

  2. гость on

    Голосуйте за БПП-блок подонков и ублюдков.ТВАРИ

  3. SFSDFDSF on

    Вальцман берет в списки оголтелых еврейских сволочей, правильно чешский олигарх сказал продает за деньги места проходные в списках за монету, а кто значение не имеет. а как правило это обрезанные твари… как и вальцман

Залишити коментар