Патрульних можуть притягнути до криміналу за затримання судді

7

kytsyk

21 лютого у Києві патрульні поліцейські спробували затримали суддю Солом’янського суду Вікторію Кицюк, яка порушила правила дорожнього руху, заблокувавши своїм автомобілем одну із вулиць міста.

Поліцейські наполягають, що діяли законно, в свою чергу Кицюк і органи судової влади стверджують, що патрульні перевищили повноваження і побили суддю.

Начальник департаменту патрульної служби МВС Євген Жуков на своїй сторінці у Facebook виклав відеозапис затримання судді і розповів свою версію того, що сталося.

Зрештою, після неодноразового прохання показати будь-які документи, суддю було затримано.

За словами Жукова, з судді тепер роблять «святу», а патрульних хочуть звинуватити у перевищенні службових обов’язків. Їм загрожує кримінальна відповідальність.

Сама ж суддя заявляє, що правоохоронці її побили. Жуков оприлюднив медичну довідку, згідно з якою суддя отримала легкі тілесні ушкодження у вигляді синців на руках.

Кицюк зажадала, щоб поліція оприлюднила повний запис з реєстратора, а не нарізку. Наразі Кицюк вступився Солом’янський райсуд, а також Рада суддів України. Остання заявила, що поліцейські намагаються дискредитувати судову систему.
Loading...7 Comments

  1. Судебную систему дискредитировали давным-давно вот такие овцы, плюющие на всех и прикрывающиеся должность.

  2. Підтримую поліцейських. Таких бидлот судей,прокурорів і тд.старого режиму треба вчити ПДР. По накуплювали посвідчень і вони при владі. Все дозволене. Давить їх треба всим чим можна. Всім МИРУ та порозуміння.

  3. Oleksandr on

    Очень жаль что такая прокладка представляет и выносит решения от имени Государства ,а круговая порука в любых Гос-органах на ровне с коррупцией .И все это длится до тех пор пока не приобретает огласки резонанса в обществе …! После чего такую прокладку сливают чтоб не нервировать людей…!

Залишити коментар