Павліченко-старший каже, що їх знову хочуть посадити

2

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Дмитро Павліченко, який менше року тому вийшов разом зі своїм сином з тюрми, де перебував через сфабриковану справі про вбивство судді Зубкова, заявляє, що проти нього готують нові репресії.

Про це Павліченко-старший написав на своїй сторінці у Фейсбук.

Він заявив, що йому неодноразово погрожували тим, що посадять за грати всю його сім’ю, включно з дружиною та молодшим сином, а тепер він навіть зі своїх джерел отримав підтвердження, що проти нього готують аж 15 справ.

«Замість того, щоб сім’ї Павліченко повернути все майно після того як все було незаконно розграбовано і притягнути до відповідальності всіх негідників і фальсифікаторів кримінальних справ, мені постійно йдуть погрози, що найближчим часом заарештують не тільки мене, а вже всю мою родину за новими сфабрикованими справах.

Мені навіть озвучили кількість цих справ, яких уже більше 15. На днях ми збираємо прес-конференцію куди офіційно будуть запрошені міністр МВС, Генеральний Прокурор України, начальник СБУ, щоб нарешті всім нам роз’яснили позицію силовиків у переслідуванні родини Павліченко і небажанні повернути речі, квартиру і машину.

А також небажання негайно залучити всіх фальсифікаторів у справі і всіх тих, хто займався грабунком речей нашої родини» – пише Павліченко.

Нагадаємо, в 2011 році Дмитра Павліченка та його сина Сергія затримали за підозрою у вбивстві судді Зубкова, який вів їхню справу по цивільному позові. Суд виніс вирок, за яким Сергій мав відсидіти 13 років колонії, а його батько – довічно. Розгляд справи Павліченків супроводжувався багатотисячними мітингами небайдужих, які одноголосно стверджували, що справа фальсифікована та вимагали «Волі Павліченкам». Батька та сина випустили з тюрми після Майдану.
Loading...2 Comments

  1. Иван on

    Так неужели же не видно, как всё больше осмелевает режим Януковича! То они было притихли, а теперь постепенно перебирают инициативу в свои руки!

Залишити коментар