Печерський райсуд дозволив слідчому вилучити документи в адміністрації Путіна

0

putin_241

Печерський районний суд Києва дозволив слідчому з особливо важливих справ Генеральної прокуратури України (ГПУ) вилучити документи, що знаходяться в адміністрації президента Росії. Про це сказано на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.

Слідчий дав запит щодо доступу до речей і документів, розташованих у володінні адміністрації президента Російської Федерації в 23-му будинку по вулиці Ільїнка (Москва). Своє прохання представник ГПУ обґрунтував тим, що екс-президент Віктор Янукович, втікши до Росії, звернувся до Володимира Путіна з заявою, в якому попросив про використання російських військ на території України.

Слідчий хотів провести почеркознавчу експертизу підпису під цим документом, причому він наполягав, що
потрібно витребувати саме оригінал.

Розглянувши прохання слідчого, суд дозволив йому доступ до запитаним матеріалами і їх подальше вилучення.

«Надати старшому слідчому в особливо важливих справах Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України Приймачку Вадиму Вікторовичу а також представникам компетентних органів Російської Федерації, до яких слідчий чи прокурор звертатимуться із запитом про надання міжнародної правової допомоги, можливість тимчасового доступу до речей і документів, котрі знаходяться у володінні Адміністрації Президента Російської Федерації, що знаходиться за адресою: 103132, Російська Федерація, м. Москва, вул. Ільїнка, буд. 23, з можливістю ознайомитися із оригіналами заяви ОСОБА_3 від 01.03.2014 року на ім’я Президента Російської Федерації ОСОБА_4 з проханням використати Збройні Сили Російської Федерації на території України, а також інших звернень ОСОБА_3 до Президента Російської Федерації ОСОБА_4 за період з 01.03.2014 року по дату проведення виїмки та вилучити їх (здійснити їх виїмку).

Визначити строк дії ухвали тривалістю тридцять днів, який обраховувати з дня постановлення ухвали слідчим суддею.

У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей та документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей та документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей та документів.

Ухвала оскарженню не підлягає», – написано в рішенні.
Loading...Залишити коментар