Пенсійний вік прив'яжуть до страхового стажу - Перший Соціальний

Пенсійний вік прив’яжуть до страхового стажу

10

������ ������� ������ ��� ��� �����29 �� 2016 ���������OL / ���

Міністерство соціальної політики запропонувало прив’язати пенсійний вік до страхового стажу.

Про це йдеться на сайті відомства.

“Є умовна межа – 1 липня 2000 року, коли Пенсійний фонд почав збирати дані про всі страхові внески наших громадян у системі персоніфікованого обліку. Тож ми точно знаємо, скільки заплатила людина після цієї дати. А от скільки вона внесла до цього дня, встановити складно: люди, звичайно, беруть довідки на підприємствах, але фактично їх внески нічим не підтверджені”, – цитує прес-служба міністра Андрія Реву.

Він пропонує з 1 січня 2021 року перейти на нову систему, згідно з якою вік виходу на пенсію буде залежати від кількості років страхового стажу.

Для виходу на пенсію в 60 років людина повинна мати 20 років страхового стажу: за період з 1 липня 2000 по 31 грудня 2020 року. Загальний стаж (з урахуванням періодів до 1 липня 2000 року) для чоловіків повинен становити 35 років, для жінок – 30 років.

Якщо у людини 15-20 років страхового стажу, вона піде на пенсію в 63 роки. Якщо менше за 15 років стажу – в 65 років.

При цьому розглядається можливість вийти на пенсію раніше за умови доплати страхових внесків.

“Скажімо, 1 січня 2021 року вам не вистачає 10 років страхового стажу. Значить, вам необхідно доплатити внески за 120 місяців і отримати свій страховий стаж. Припустімо, із січня 2017 року мінімальна заробітна плата зросла до 3,2 тис. гривень. Єдиний соціальний внесок – 22% – становитиме 704 гривні на місяць. За 120 місяців вийде близько 84 тис. 480 грн. Заплати – і виходь на пенсію в 60 років”, – йдеться в повідомленні.
Loading...10 Comments

 1. Киев on

  Это скрытое повышение пенсионного возраста !!!!!! Уже сейчас в 50 лет работу практически невозможно найти, как и на что жить , чтобы дожить до той подачки в 63 года! Скоты!

 2. Людмила on

  Ну що сказати, як завди …. Невже не розуміють, що в державі,де 50% працюючих сплачують страхові внески тільки з мінімалки, а 10% взагалі не платять, прив”язувати пенсю тільки до віку не має сенсу. Людна своїми внесками повинна забезпечити свою старість. Хіба внески з мінімалки достатні ? Тому потрібно відштовхуватися також від суми накоплених внесків.

 3. Натали on

  Эти выродки накрутят так, что люди платившие всю жизнь взносы и в 70 лет если еще будут живы пенсию не увидят. С такими предложениями минсоцполитики если всё взвесить и посчитать выгоднее не им уродам взносы платить а потихонечку откладывать каждый месяц на то время когда не сможешь работать.

 4. Алекс on

  Такое ощущение, что все делается не для, а против…

 5. Ігор on

  краще ці гроші,які пропонують доплатити, в банк на відсотки покласти.

 6. Андрей on

  Банда ублюдков незаконно захвативших власть в нашей стране, ведёт массовый геноцид, поставив перед собой цель уничтожить народ Украины! Не пора ли остановить этот беспредел?!

 7. Віктор on

  Хай ця банда при владі ще доживе до 2020-го року…

 8. Валентина on

  Сплошное издевательство, сначала создайте условия для работы в таком возрасте!!!!!!!!!!! Работы нет, здоровья нет, как жить? Всю жизнь горбатились, честно платили все налоги, теперь, оказывается, пенсии не заработали?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! БЕСПРЕДЕЛ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Залишити коментар