Пенсійну реформу можуть розглянути вже в квітні, - міністр - Перший Соціальний

Пенсійну реформу можуть розглянути вже в квітні, – міністр

4

Міністр соціальної політики України Андрій Рева розповів, коли розраховує на внесення для розгляду у Верховній Раді законопроекту пенсійної реформи. Про це він розказав в інтерв’ю «Громадському радіо».

За словами Андрія Реви, пенсійна реформа є безумовним пріоритетом уряду.

«Ми закінчуємо розробку самого законодавчого акту, пов’язаного з реформуванням пенсійної системи. І найближчим часом плануємо внести його до Верховної Ради України… Тобто до квітня цей законопроект ми плануємо внести на розгляд Верховної Ради», — сказав міністр журналістам у кулуарах Кабінету міністрів після засідання уряду у середу, 22 березня.

Міністр зазначив, що знайти ресурс на процес осучаснення пенсій зайняло багато часу. «Ми готували підґрунтя для цієї реформи практично рік, тому що кінцевим підсумком реформи є підвищення пенсійного забезпечення для наших пенсіонерів. Той рівень пенсійного забезпечення, який є на сьогодні – це ганьба для нашої країни. Але для того, аби підвищити пенсії, звичайно, потрібно мати ресурс. Ті рішення, які були прийняті наприкінці 2015 року, які призвели до падіння доходів Пенсійного фонду, на певний час унеможливили будь-які дії, пов’язані зі зростанням пенсій», – розповів він.

За його словами, підвищення мінімальної заробітної плати дало додаткові надходження до Пенсійного фонду, які зросли на 38% від плану. Андрій Рева також запевнив, що у реформі не йдеться про підвищення пенсійного віку. «Той загальний пенсійний вік, який сьогодні є в законодавстві, переглядатися не буде. В нас таких пропозицій немає», – заявив міністр.

Нагадаємо, наприкінці лютого, прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив про зниження дефіциту бюджету Пенсійного фонду України.

Як раніше повідомлялося, 10 лютого президент України Петро Порошенко заявив, що услід за підвищеною до 3200 гривень мінімальною зарплатою в країні має відбутися підвищення рівня пенсій. Як зазначили раніше в уряді, у 2017 році пенсії зростуть двічі – з 1 травня та з 1 грудня – приблизно на 11%.
Loading...4 Comments

  1. Обєктивно on

    І не повідсихають же язики, ПИЗДЯТЬ про осучаснення пенсій вже з літа 2016 втрьох по черзі: Розенко, Гройсман і Рева. Всі чекали з Жовтня 2016, потім з 1 січня 2017, далі з 1 Березня 2017, А тепер ясно ,- ТРЕПАЧІ і ВСЕ ПІЗДЬОШ для психотерапіЇ ЛОХів. Дай Боже вашим дітям таке щастя, як у нас пенсіЇ. Скотиняки, як каже Ляшко.

  2. Лановий проти надбавки пенсіонерам… Як йому не соромно жити на цьому світі після таких слов… Іще має наглість таке писати, бо боїться, що не дозволять отримувати йому велику пенсію і такуж велику заробітну плату одночасно… Ганьба йому…

  3. Звертаюсь до редакції інтернет видання ” Страйк”. Ваша електронна скринька [email protected] не працює. Я протягом декількох днів намагаюсь відправити вам свою заяву про видалення неправдивої наклепницької інформації розміщеної ще у 2013 році недобросовісним читачем вашого ресурсу.
    Прошу, відправте мені на мою ел. пошту [email protected] свої контактні дані ( ел. пошту або тел.), щоб я міг відправити свою аргументовану позицію.

Залишити коментар