Перемовини адміністрації ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» та профспілковців зайшли в глухий кут

0

Профспілкові активісти зайняли адміністративну будівлю ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Про це повідомляє на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

«Активісти дев’яти профспілкових організацій, що діють на ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», минулу ніч провели у приміщенні адміністративного корпусу підприємства. До такого кроку вони змушені були вдатися після того, як перемовини зі створення примирної комісії, що розпочалися учора о 14-й годині, зайшли у глухий кут.

Юрій Самойлов , голова міської організації Кривого Рогу Незалежної профспілки гірників України повідомив, що ключову роль у тому, що не вдається знайти спільної мови, відіграє деструктивна позиція адміністрації, яку представляла директор департаменту з персоналу Олена Пилипенко та відверта пасивність представників Національної служби посередництва і примирення. Такої ж думки дотримуються і голови інших профспілкових осередків підприємства, зокрема Наталія Маринюк (Профспілка металургів та гірників України) та Євген Галінський (Профспілка працівників промисловості).

Зараз на «АрселорМіттал Кривий Ріг» очікують прибуття керівництва. А поки що на його територію дуже багато співробітників Національної поліції.», – повідомив профспілковець.
Loading...Залишити коментар