Перевіряльників шокували матраци і ліжка в дитячих лікарнях Криму

0

child_hospitalУ Криму більшість дитячих лікарень вимагає термінового переоснащення матеріально-технічної бази.

У багатьох медустановах також порушуються санітарні норми: маленьким пацієнтам тут доводиться спати на зношених матрацах і брудній постільній білизні.

 Про це на прес-конференції в Сімферополі заявив Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко, передає сайт «Крым.Комментарии».

 В результаті проведеної інвентаризації матеріально-технічного оснащення лікувальних установ Криму з’ясувалося, що пологові відділення районних лікарень забезпечені лише на 57% від потреби, дитячі відділення районних лікарень – на 58%, міських лікарень- на 75%, ФАПи та амбулаторії – на 25%, республіканські установи – на 96%. Крім того, більшість лікарень вимагають термінового капітального ремонту.

Павленко повідомив, що звернувся до Ради міністрів АРК, а також до парламенту автономії з тим, щоб під час перегляду республіканського бюджету за підсумками першого кварталу, обов’язково були передбачені кошти на ремонт, переобладнання і поліпшення матеріально-технічної бази дитячих лікарень.

Уповноважений був шокований станом ліжок, матрацами, які вже давно потрібно викинути на смітник,  постіллю, яка багато років не змінювалася. Аварійною є якість покрівлі, каналізації, стін. Санітарні норми постійно порушуються.

 «Тому ми і спостерігаємо ситуацію, коли дитину лікують з одним діагнозом, а він з дитячої лікарні виходить з великою кількістю діагнозів. Така ситуація не може тривати», – сказав Павленко.
Loading...Залишити коментар