Петиція, що до відставки Садового назбирала потрібну кількість підписів

0

Sadovyj2

Петиція, що до відставки міського голови Львова за два дні з 60 необхідних назбирала більше тисячі підписів.

Тепер петицію мали б розглянути у Львівській міській раді.

Єдина система місцевих петицій створена в рамках програми «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), що фінансується Швейцарською Конфедерацією та виконується Фондом Східна Європа.

«За службову халатність, корупцію в мерії та саботування спорудження сміттєпереробного заводу на місці Грибовицького Сміттєзвалища, що призвело до екологічного лиха та низки трагічних подій довкола цієї катастрофи – позбавити міського голову міста Львова – А. І. Садового повноважень очільника міста та визнати роботу виконавчих органів ЛМР незадовільною. Факти, за які передбачена кримінальна відповідальність подати на розгляд компетентних органів», – написано в тексті петиції.

Нагадаємо, 30 травня під час ліквідації пожежі на Грибовицькому сміттєзвалищі, що під Львовом, стався зсув сміття, який поховав під собою трьох працівників МНС. Частина громадськості Львова звинувачує у трагедії Андрія Садового і як головний фактор згадується те, що за його каденції більше 40 іноземних фірм пропонувало побудувати сміттєпереробний завод, але жодна з них не дійшла згоди із львівською владою.
Loading...Залишити коментар