Під офісами основних парламентських партій пройдуть протести

0

trudovyj kodeks

Завтра 18 листопада о 9:30 розпочнуться протести під головними офісами українських партій, які голосували за проект нового Трудового кодексу.

Акції в Києві організовує організаційний комітет партії «Соціальний рух».

«ЩО: Активісти пікетуватимуть офіси найбільших партій
ЧОМУ: 5 листопада депутати ВР прийняли у першому читанні трудовий кодекс. На наступному тижні планується остаточне голосування з цього приводу.
КОЛИ: 9.30 , середа 18 листопада
ДЕ: м. Арсенальна
НАГАДАЄМО: новий ТК дозволятиме работодавцю
-встановлювати 6-денний робочий тиждень
-10-годинний робочий день
-змушувати працювати по вихідних
-змушувати винконувати зайві функції за нижчу платню
-звільняти по спрощеній процедурі
-підміняти колективний договір індивідуальними контрактами і односторонніми розпорядженнями работодавця.», – написали активісти

Нагадаємо, 5 листопада під приводом впровадження безвізового режиму з ЄС, народні депутати прийняли в першому читанні проект нового Трудового кодексу, який профспілковці та ліві активісти вже охрестили «рабським».

258 депутатів Верховної Ради України проголосували за законопроект Трудового кодексу №1658. Цікавим є той факт, що народні обранці провалили поправку, яку запропонував комітет євроінтеграції, Мін’юст та МЗС, яка має розширити і уточнити антидискримінаційні норми, у тому числі щодо гендеру та сексуальної орієнтації. Ця норма є однією з ключових для виконання плану лібералізації візового режиму з ЄС.
Loading...Залишити коментар