Під парламентом вже тиждень голодують біженці з Сирії

0

SYRIA

Сотні сирійських біженців майже тиждень голодують під грецьким парламентом з вимогою гуманного ставлення до сирійців, які вимушено покинули свої домівки через війну, що триває в їхній країні з 2011 року.

«Ми вимагаємо від грецького уряду знайти рішення для сирійських громадян в Греції», – з такими написами на банерах сирійці сидять шостий день на площі Сінтагма. Як виявилось, люди, що втекли від війни у Грецію, зіштовхнулись з жорстким та негуманним ставленням з боку цієї держави. Сирійці обмежені в загальних правах, не отримують ні нормальної медичної допомоги, ні проживання.

Біженці часто витрачають останні гроші на те, щоб вибратись з Сирії та потрапити у держави ЄС, а за це посередники-контрабандисти просять 10 тисяч євро. Коли ж сирійці потрапляють у Грецію, вони постійно натрапляють на хитрих орендарів квартир, що користуються їхнім незнанням мови при підписуванні договорів, а поліція навіть не збирається реєструвати скарги від біженців.

«Ми хочемо повних прав для біженців тут в Греції, не тільки забезпечення паспортами», – пояснив один з біженців журналістам. – Якщо я отримую тут паспорт, я повинен залишити свої відбитки пальців, і якщо я подамся в будь-яку іншу країну Європи, вони повернуть мене сюди, до Греції».

Міграційна політика в ЄС продумана так, що біженець може просити притулок тільки в тій державі, в якій він опинився, перетнувши кордон Європейського Союзу. Тому в більшості сирійців немає вибору, як добиватись своїх прав у Греції.
Loading...Залишити коментар