Під посольством Росії вимагали свободу для українського антифашиста

0

koljchenko

Днями в Берліні біля посольства Російської Федерації відбулася акція солідарності з кримським анархістом Олександром Кольченко, відомим під псевдо «Тундра».

Півтора десятка антифашистів та анархістів розгорнули банер з написом англійською мовою «Свободу Кольченко».

koljchenko1

Як відомо, тиждень солідарності з анархістом та антифашистом Олександром Кольченко пройшов у Франції, де відбулось близько десятка акцій в різних містах. Таким чином німецькі антифашисти вирішили продовжити цей тиждень в Німеччині. На даний момент Кольченко перевели в СІЗО в Ростові-на-Дону, де він очікує суду, який розпочнеться 9 липня.

Нагадаємо, 30 травня ФСБ повідомила про затримання Олександра Кольченка разом з ще трьома людьми, між якими є і відомий режисер Олег Сєнцов. Затриманих звинувачували у причетності до «Правого сектору» та вчиненні диверсійно-терористичних актів в Сімферополі, Севастополі та Ялті. Зокрема, вибухи в ніч з 8 на 9 травня 2014 саморобних вибухових пристроїв біля «меморіалу Вічного вогню» та пам’ятника Володимиру Леніну в Сімферополі, а також підпали офісів громадської організації «Російська громада Криму» та представництва партії «Єдина Росія» в Сімферополі 14 і 18 квітня 2014.

В «Правому секторі» спростували інформацію про те, що Кольченко є членом їхньої організації та й сам Олександр, враховуючи прихильність до антиавторитарних ідей та антифашизму, є далеким від ультраправої ідеології.
Loading...Залишити коментар