Під посольством Росії згадали вбитих антифашистів - Перший Соціальний

Під посольством Росії згадали вбитих антифашистів

0

19

В Києві під посольством Російської Федерації відбулася антифашистські акція пам’яті жертв політичного насильства, вчиненого на грунті національної нетерпимості та ідеологічної ворожнечі.

Активісти тримали банери «Фашизм не має громадянства», а також пройшли ходою під гаслами «Пам’ятати – значить боротися», «Свобода, Рівність, глобальна солідарність», і перекрили автомобільний рух на Повітрофлотському проспекті.

Нагадаємо, що 19 січня 2009 року в Росії неонацистами були вбиті адвокат-правозахисник Станіслав Маркелов і журналістка Анастасія Бабурова.

Ця подія послужила каталізатором консолідації антифашистського руху на всьому пострадянському просторі. Щорічно напередодні цієї дати ліві активісти, анархісти і просто небайдужі люди виступають проти фашизму, проводять акції, присвячені цій події.

«На тлі сьогоднішньої політичної ситуації в Україні, при посиленні неонацистських сил, збільшенні кількості злочинів на грунті ненависті, радикалізації суспільства і політичних спекуляціях на тему антифашизму і націоналізму, заява учасників акції, мета яких – сказати рішуче «ні!» нацистському терору, звучить особливо злободенно. Основне гасло акції «У фашизму немає громадянства» протиставляє солідарність пропаганді ненависті і ворожнечі між народами, расизму та ксенофобії», – пишуть активісти в соціальних мережах.
Loading...Залишити коментар