Під Верховною Радою готуватимуть "спартанців" - Перший Соціальний

Під Верховною Радою готуватимуть “спартанців”

0

Екс-губернатор Одеської області, лідер партії “Рух нових сил” Міхеїл Саакашвілі заявив, що в наметовому містечку біля Верховної Ради будуть готувати “спартанців”, які в подальшому зможуть прийти на зміну чинній владі.

Таку заяву він зробив під час виступу в неділю, 12 листопада, на “Марші обурених” в Києві. Відео виступу оприлюднено на офіційній сторінці “Руху нових сил” в соціальній мережі Facebook.

“Я пропоную наступний план … Я думаю, що формат цього табору повинен змінитися. Це повинен бути навчальний табір. Сюди вже завтра-післязавтра заїдуть також додатково люди, які будуть навчатися методам мирної демократичної боротьби. Нові люди будуть готуватися, “спартанці”, які готуватимуться управляти цією державою замість них (діючої влади, – ред.). у нас вже все є для цього табору, і він запрацює завтра-післязавтра. і так кожен день протягом приблизно місяця. Щоб у нас були готові десь 700 , 1000, 1200, включаючи в з – хто захоче, нових спартанців, які повинні мобілізувати народ. Це перше”, – зазначив Саакашвілі.

Він також анонсував боротьбу з “інформаційною блокадою” у всіх регіонах України.
Loading...Залишити коментар