Підозрювані у вбивстві студентів визнали свою вину - Перший Соціальний

Підозрювані у вбивстві студентів визнали свою вину

0

43

Троє підозрюваних у вбивстві більше сорока мексиканських студентів визнали свою вину у скоєному.

Мексиканський прокурор Мурільйо Карам сповістив, що вбивці мають відношення до одного з мафіозних угрупувань Герерос унідос. Вбивці засвідчили, що після того, як їм передали студентів вони їх всіх розстріляли, а тоді, щоб замести сліди, спалили тіла та закопали.

В кінці вересня в мексиканському місті Ігуале поліція та місцеві «тітушки» напали на студентську демонстрацію та на місці вбили шість молодих людей і 43 забрали ніби-то з собою у відділок. Після чого студентів ніхто більше не бачив.

Ця трагічна подія спричинила масові протести у багатьох містах Мексики, які і досі не припиняються. Навіть, якщо поліція доведе, що вбивали студентів представники кримінальних кланів, то це не дає відповіді, як молоді люди взагалі потрапили до рук своїх убивць. Теж є питання і до поведінки поліції на самій акції та до вбивств під час її проведення.

Складається враження, що хтось просто хотів покінчити з студентським спротивом у місті Ігуале. Саме тут велика кількість молоді є прихильною до лівих ідей та постійно активно виступає за свої права, що дуже не подобалось місцевій еліті, в обличчі мера та його оточення.
Loading...Залишити коментар