Підприємства нардепа Гереги співпрацює з Чорноморським флотом РФ

0

Компанія українського народного депутата Олександра Гереги співпрацює Із представник російської влади в анексованому Криму.

Зокрема, найбільші держзамовлення пріпадають на контракти ТОВ «Новацентр К», афілійованого Із родиною Герег, з Чорноморський флот Російської Федерации. Про це сообщает «Центр журналістських розслідувань» з посилання на агентство дані Єдиної інформаційної системи в сфері закупівель РФ.

Три контракти на Загальну суму почти в 2,5 млн рублей ТОВ «Новацентр К» в 2016 году постелили з Чорноморський флот РФ. Зокрема, согласно з данімі Єдиної інформаційної системи в сфері закупівель РФ, компанія поставила Підприємству Міноборони РФ будівельні та оздоблювальні матеріали для виробництва ремонтно-будівельних робіт в оздоровчому комплексі «Чайка» на суму в 1,9 млн. Рублей.

Держзакупівлі Чорноморського флоту були проведені за процедурою «Закупівля у єдиного постачальника».

Власниками мереж будівельних гіпермаркетів «Епіцентр» та «Нова лінія» є народний депутат Олександр Герега та его дружина Галина Герега, екс-секретар Кіївраді. Як повідомляв «Центр журналістських розслідувань», после анексії Криму РФ ЦІ гіпермаркеті на півострові змінілі вивіски на «Новацентр», а засновником ТОВ «Новацентр К» стала підмосковна компанія «Русстрой К». Засновниками «Русстрой К» є кіпрська компанія EDLAGOR ENTERPRISES LIMITED (99,02%) и Олег Воротний. ВІН є партнером Герег в компании «Руслайн КО», співзасновнікамі якої стали українські ТОВ «Епіцентр К», ЗАТ «Нова лінія» та ТОВ «Торговий дім« Трейдком Інко ». «Русстрой К» и «Руслайн Ко» були зареєстровані в м.Пушкіно московської області в один день, 28 травня 2014 року и за однією адресою.

Як стверджують журналісти програми розслідувань «Схеми», ця фірма є одним Із найбільшіх платників податку на власність в бюджет анексованого Севастополя.

Зазначається, что ведення бізнесу та его інвестування в окупованому Криму суперечіть Введення санкціям ЄС та США, проти дозволено законом України про «ВЕЗ« Крим ». Представник Кримської громадськості и глава Меджлісу крімськотатарського народу, народній депутат Рефат Чубаров наполягають на его скасуванні.

Народний депутат Олександр Герега є членом комітету ВРУ по вопросам податкової та митної політики.
Loading...Залишити коментар