Підстреленого Пашинським чоловіка захищають з Москви

2

pashynskyi5

Народний депутат Антон Геращенко заявив, що В’ячеслав Хімікус, в якого вистрелив його однопартієць, нардеп Сергій Пашинський, має впливових захисників як в Україні, так і в Росії.

Про це Геращенко, який також є радником міністра МВС Арсена Авакова, заявив ефірі 112 Україна.

«У Хімікуса є впливові захисники, наприклад, Андрій Портнов, який готовий надавати йому допомогу. У нього тепер багато захисників в місті Москва і, я думаю, його інтереси будуть належним чином захищатися», – сказав Геращенко.

Нагадаємо, в ніч з 31 грудня на 1 січня депутат Верховної Ради України від Народного фронту підстрелив 38-річного мешканця Васильківщини В’ячеслава Хімікуса. Пашинський стверджує, що, їдучи по трасі в бік Житомира, ледь не в’їхав у машину без включених габаритів та вийшов зробити зауваження. У відповідь один з чоловіків, який порався біля машини, напав з пляшкою на Пашинського, який, в свою чергу, застосував вогнепальну зброю. Сам Хімікус та його дружина мають геть протилежну версію подій і стверджують, що депутат перший погрожував пістолетом.

Як розповіла дружина Хімікуса, її чоловік йшов пішки в бік траси і зустрів водія, в якого зламався автомобіль “Фольксваген”. Водій попросив допомоги, і її чоловік не відмовився. Вони почали штовхати автомобіль в зворотному напрямку, в сторону села Хлевча, по зустрічній смузі.

При цьому жінка стверджує, що, коли вона приїхала на місце події, на цій машині горіли габарити.

“Зупинився Мерседес, жінка за кермом відкрила вікно, не зовсім культурно, на підвищених тонах сказала: “Увімкніть аварійку, тому що вас не видно”. На що мій чоловік, обтяжений цією роботою, я не приховую, послав її і штовхав машину далі. І тут він почув, що Мерседес зі скрипом рушив з місця”, – стверджує дружина пораненого.

“Як розповів чоловік, він (Пашинський) підійшов до нього впритул з пістолетом одразу ж, без будь-якого попередження, без попереджувального пострілу. Сказав, що ти мою дружину образив і таке інше”, – сказала Ольга.

За її словами, у чоловіка з собою в куртці була пляшка “шейку”.

“Він цією пляшкою вдарив вже тоді, коли пістолет був спрямований йому в груди, після чого пролунав постріл і куля потрапила в ногу… Якби чоловік його не вдарив, він би все одно вистрілив, але влучив би в корпус. Якби мій чоловік в цей момент не чинив ніякого фізичного впливу, це могло б закінчитися не тільки пострілом у ногу”, – вважає дружина.

За словами Ольги, коли вона під’їхала до місця події, то побачила, що її чоловік лежить на асфальті поперек дороги, а Пашинський тримає її чоловіка під прицілом.
Loading...2 Comments

  1. Очманілий on

    Хезал он на вас всех.Ничего ему не будет.И вообще,он патриот и вся эта кампания-часть плана “Шатун-пи-дун” Рука москвы .Кодло своих не сдает. Помните,как он в ВР всем палец показал?Так вот,этим эпизодом он показал палец всем украинцам! Вы думаете это вызовет народные протесты?А хрен вам в тачку!,пашинский точно знает цену електорату.

  2. Рука Москвы. Януковича Лени Космоса и всех остальных.Вы депутат Антон в полном бреду, может хватит пиарится.,а начать говорить правду.Кого хрена этот плешывый Пашинский на свободе,он же власть. НЕБУДИТЕ. ЛИХО ПОКА ОНО ТИХО. Бежать Вам некуда

Залишити коментар